Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''EEC Engineering''
More about company »

Automatikos inžinerius

Vilnius - UAB ''EEC Engineering''

Darbo pobūdis

  • Atlikti visus automatinio valdymo sistemų projektavimo ir derinimo veiksmus projektuose nuo pradinių reikalavimų pateikimo iki galutinio perdavimo užsakovui;
  • Techninių užduočių ruošimas, įrangos ir techninių sprendimų parinkimas
  • Eksploatacinės dokumentacijos ruošimas
  • Techninių aprašymų ruošimas, eskizų ruošimas

Reikalavimai

  • Bakalauro arba Magistro laipsnis automatikos arba susijusioje inžinerijos srityje
  • Geri profesiniai anglų ir rusų kalbos įgūdžiai
  • Darbo patirtis atitinkamose pareigose, nemažiau 2-iejų metų
  • Darbo patirtis su AutoCAD, EPLAN
  • Atsakingumas, kruopštumas, tikslingumas
  • EU darniųjų standartų žinojimas
  • Darbo patirtis su Omron, Siemens valdikliais
  • Eksploatacinės dokumentacijos ruošimo patirtis
Energetikos darbuotojo pažymėjimo turėjimas - privalumas

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir pilną iššūkių darbą tarptautinėje komandoje
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybės
  • Galimybę vykti į komandiruotes
  • Visas darbui reikalingas priemones
  • Konkurencingą atlyginimą

Atlyginimas yra derybų klausimas ir priklauso nuo turimų kompetencijų.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Automatinių valdymo sistemų (DCS) projektavimas ir gamyba.
Katilų valdymo sistemos.
Pavarų sistemos
Pramonės automatizavimo sprendimai (konvejeriai, pramoniniai robotai, automatizuoti sandėliai)
Informacija apie UAB ''EEC Engineering''
946 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Siarhei Los