Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
KIKA LT, UAB

AUTOMATIKOS INŽINIERIUS (-Ė)

800-1250 €/mėn. Į rankas
Kaunas - KIKA LT, UAB
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
Tarp TOP 30 Lietuvoje

Darbo pobūdis

  • Instaliacijos trūkumų šalinimas
  • Jutiklių reguliavimas ir testavimas
  • Elektros variklių paleidimas ir derinimas
  • Naujų komponentų instaliavimas
  • Saugos sitemos testavimas
  • Dokumentacijos ruošimas
  • Darbų atlikimas pagal įmonėje galiojančius standartus ir tvarkas
  • Elektrinių schemų skaitymas ir braižymas
  • Elektros ir automatikos gedimų identifikavimas ir šalinimas
  • DARBO VIETA: Kauno raj., Zapyškis
  • DARBO GRAFIKAS: 8:00-17:00 (savaitgaliai laisvi)

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis universitetinis/neuniversitetinis išsilavinimas
  • Geros anglų k. žinios
  • Elektros ir automatikos komponentų išmanymas
  • Tobulėjimas bei noras augti
  • Gebėjimas dirbti komandoje
  • Savarankiškumas (gebėjimas paskirstyti prioritetus, darbą bei susiplanuoti laiką)
  • Techniniai įgūdžiai

PRIVALUMAI:
  • Rusų k. žinios
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)

Mes suteiksime

  • Darbą didžiausioje naminių gyvūnų pašarų gamybinėje įmonėje Baltijos šalyse
  • Palaikančią, draugišką ir profesionalią komandą, kuri labai Tavęs laukia
  • Šiuolaikišką aplinką gamtos apsuptyje su skirtingomis darbo ir poilsio erdvėmis
  • Papildomą sveikatos draudimą
  • Užkandžius ir šviežiai skrudintą kavą
  • Visas darbui reikalingas priemones
  • Specialias nuolaidas "KIKA" parduotuvėse

Atlyginimas

800-1250 €/mėn. į rankas
Galimi motyvaciniai priedai

KIKA GROUP – sparčiai auganti ir lyderiaujančias pozicijas užimanti įmonių grupė, kurią sudaro:
  • KIKA LT – įmonė, valdanti mažmeninės prekybos tinklą KIKA Lietuvoje ir Estijoje bei didmeninę prekybą Lietuvoje.
  • AKVATERA – specializuota naminių gyvūnų pašarų gamykla, eksportuojanti savo produkciją į daugiau nei 50 pasaulio šalių.
  • TAURO KENNEL – šunų veislynas, skinantis laurus pasaulinėse parodose.
Įmonių grupės istorija prasidėjo nuo 16 metų mergaitės Janitos ir mažojo sidabrinio pudelio Kika. Mylimo šuns vardas vėliau ir tapo įmonės pavadinimu.
Šiandien įmonių grupėje dirba 600 darbuotojų, kuriuos vienija bendros vertybės: kokybė, efektyvus rezultatyvumas, profesionalumas, novatoriškumas, komandinis darbas.

Jeigu Jums artimos mūsų vertybės, norite tobulėti ir būti socialiai atsakingos įmonės dalimi – prisijunkite prie mūsų!
informacija apie KIKA LT, UAB
1509 €
Vid. atlyginimas bruto
357
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1109 €
25% uždirba 1109-1348 €
25% uždirba 1348-1682 €
25% uždirba nuo 1682 €