UMEGA GROUP, AB

AUTOMATIKOS INŽINIERIUS (-Ė)

1300-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Utena, Molėtai, Zarasai - UMEGA GROUP, AB

Darbo pobūdis

  • Pramoninių laboratorinių krosnių el. schemų projektavimas bei esamų priežiūra;
  • Dokumentacijos keitimas ir sukūrimas;
  • Gaminio gamybos eigos priežiūra;
  • Naujai sukurtų gaminių bandymų atlikimas;
  • Ryšių palaikimas su užsakovais sprendžiant gaminių el. dalies konstrukciją, techninius reikalavimus ir kokybę;
  • Kiti techninio skyriaus vadovo nurodymai.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis išsilavinimas (elektronika, automatika);
  • Panašaus pobūdžio darbo patirtis gamybinėje įmonėje;
  • Elektros ir automatikos komponentų išmanymas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Geri darbo įgūdžiai su SolidWorks Elektrical programa;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Rusų kalbos žinios būtų privalumas;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Kruopštumas ir atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
  • Kuro išlaidų kompensavimą į/iš darbo.
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

1300-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo turimų kompetencijų ir yra aptariamas darbo pokalbio metu.

UMEGA GROUP, AB, SnolTherm (anksčiau AB "Utenos elektrotechnika) šiuolaikiškas gamybinis padalinys, turintis ilgalaikes tradicijas laboratorinių krosnių gamyboje ir gamybos iš metalo srityse. Daugiau negu 80 kvalifikuotų darbuotojų apimantis kolektyvas šiandien ieško komandos pastiprinimo.
See all ads of this company (15)
informacija apie UMEGA GROUP, AB
1531 €
Vid. atlyginimas bruto
391
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1100 €
25% uždirba 1100-1372 €
25% uždirba 1372-1663 €
25% uždirba nuo 1663 €