Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Technogaja“

Automatikos inžinierius

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Technogaja“

Darbo pobūdis

Gamybos įrenginių (gamybos linijų, robotų) valdymo sistemų priežiūra ir tobulinimas;
Įrenginių valdymo skaitmeninimas, inžinerinių sprendimų priėmimas.
Automatikos įrenginių paleidimas, veikimo tikrinimas bei gedimų šalinimas.
Elektrotechnikos ir silpnų srovių tinklo montavimo darbai;
Automatikos skydų projektavimas ir surinkimas.

Reikalavimai darbuotojui

Techninis išsilavinimas (elektros automatika, procesų valdymas ir automatizacija, elektronika).
Automatikos skydų rinkimo bei procesų valdymo ir automatizacijos sistemų projektavimo patirtis.
Geros anglų kalbos žinios.
Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis automatikos srityje (gamybinėje įmonėje - privalumas)
Įrangą vertiname ir nutolusiuose objektuose, vairuotojo pažymėjimas (B kat.);

Įmonė siūlo

Įdomų darbą perspektyvioje kompanijoje.
Galimybę diegti Pramonė 4.0 atitinkančias technologijas.
Papildomą profesinį tobulėjimą.
Visas socialines garantijas.
Konkurencingą atlyginimą: bandomojo laikotarpio metu gali būti nuo 1100 EUR atskaičius mokesčius, po bandomojo laikotarpio didinamas priklausomai nuo kvalifikacijos ir darbo patirties.
Nuo darbo rezultatų priklauso papildomi priedai.

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas

UAB "Technogaja" išsiskiria iš tradicinių įmonių srauto, nes kolektyvą sudaro individualios asmenybės - protingi ir pasišventę žmonės, kurių tikslas - tinkamai padaryti darbus ir sukurti patikimus bei ilgalaikius santykius su klientais ir partneriais. Tai daug svarbiau nei įrodinėti kokie šaunūs mes esame. UAB "Technogaja" komanda kuria vertę partneriams, todėl dažniausiai žmogiški ištekliai yra esminė priežastis, kodėl mūsų partneriai pasitiki mūsų įmone.
informacija apie UAB „Technogaja“
2220 €
Vid. atlyginimas bruto
(46% didesnis už LT vidurkį)
94
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1451 €
25% uždirba 1451-2134 €
25% uždirba 2134-2749 €
25% uždirba nuo 2749 €