Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
TGW Limited

Automatikos inžinierius

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - TGW Limited

Darbo pobūdis

  • Techninių užduočių analizė bei tinkamiausių sprendimų parinkimas
  • Valdiklių programos generavimas, parametrizavimas
  • Nestandartinių valdiklių programos blokų kūrimas
  • Programų testavimas naudojant imitacinius modelius (angl. Emulation)
  • Pilnas sistemos paleidimas ir derinimas
  • Įvairių sistemos klaidų identifikavimas ir šalinimas
  • Komandinis darbas su sistemų integravimo komanda (angl. System Integration) galutinio testavimo metu
  • Ataskaitų ruošimas vadovaujančiam personalui
  • Dokumentacijos ruošimas
  • Darbų atlikimas pagal įmonėje galiojančius standartus ir tvarkas
  • Aktyvus ir savarankiškas žinių bei gabumų tobulinimas
  • Darbų saugos reikalavimų laikymasis
  • Dalyvavimas kitų komandos narių apmokymo procese bei personalo apmokymas objekte

Reikalavimai

  • Noras ir galimybės dažnai vykti į komandiruotes Vakarų Europoje
  • Elektros ir automatikos komponentų išmanymas
  • Puikus elektrinių schemų supratimas (AutoCAD, EPLAN)
  • Patirtis dirbant su programuojamais loginiais valdikliais (pageidautina Siemens)
  • STL, LAD, SCL, FBD programavimo kalbų išmanymas
  • Geros anglų kalbos žinios
  • Patirtis automatinių sistemų derinime ir paleidime

Mes jums siūlome

  • Darbo patirtį su naujausiomis technologijomis tarptautiniuose projektuose Vakarų Europoje
  • Lanksčias darbo sąlygas
  • Konkurencingą atlyginimą
  • Motyvuojančią darbo aplinką aukštos kvalifikacijos specialistų komandoje
  • Asmeninį techninio tobulėjimo/karjeros planą
  • Techninius mokymus Anglijoje ir Austrijoje
  • Anglų kalbos mokymus
  • Gyvybės draudimą
  • Modernią darbo vietą

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
TGW Limited

TGW Limited

„TGW Logistics Group“ kuria ir diegia individualius automatinių logistikos sandėlių sprendimus tokioms įmonėms kaip „Amazon“, „Coca Cola“, „Adidas“, „Mango“, „Karcher“, ASDA ir daugybei kitų įvairaus dydžio kompanijų visame pasaulyje. 20 šalių veikiančioje ir daugiau kaip 720 mln. eurų metinę apyvartą pasiekiančioje įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos informacinių technologijų specialistai ir inžinieriai. Per pastaruosius metus bendrovė sparčiai augo ir šiuo metu įmonių grupėje dirba per 3,2 tūkst. darbuotojų. Lietuvos padalinyje šiuo metu dirba virš 45 aukštos kvalifikacijos informacinių technologijų specialistų ir inžinierių. Daugiau informacijos -