Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Elektrotera"
More about company »

Automatikos skydų montuotojas (-a)

Nuo 700 Eur
Kaunas - UAB "Elektrotera"

Darbo pobūdis

Automatikos skydų surinkimas.
Automatikos skydų montažas objektuose.

Reikalavimai

Patirtis surenkant automatikos arba elektrotechnikos skydus.
Atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas.

Mes jums siūlome

Atsakingą, dinamišką darbą,
Įdomias ir tobulėti skatinančias darbo užduotis,
Konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

UAB Elektrotera siūlo aukštos kokybės elektrotechnikos ir automatikos įrangą visų pramonės sričių technologiniams įrengimams: energetikos, naftos, dujų, chemijos, vandens tiekimo ir kt. Įmonė taip pat užsiima automatikos ir valdymo įrenginių projektavimu ir gamyba. Atliekame dažnio keitiklių paleidimo ir derinimo darbus, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, remontą. Mes siūlome ne tik kokybiškas prekes, patrauklias kainas, bet ir aptarnavimo operatyvumą, lankstumą bei maksimalų dėmesį užsakovui.
Informacija apie UAB "Elektrotera"
653 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Erlanda Dainytė