Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Lietuvos Energijos įmonių grupė
More about company »

AUTOMATINIŲ VALDYMO SISTEMŲ INŽINIERIUS (-Ė)

Elektrėnai - Lietuvos Energijos įmonių grupė

Darbo aprašymas

  • Užtikrinti patikimą priskirtų automatinių valdymo sistemų darbą;
  • Vykdyti aptarnaujamų įrenginių techninę priežiūrą ir remontą;
  • Teikti pasiūlymus aptarnaujamų įrenginių modernizavimui, jų efektyvumui didinti, ieškoti naujų technologinių galimybių veiklos gerinimui;
  • Kontroliuoti rangovų atliekamų darbų kokybę savo prižiūrimiems įrenginiams;
  • Šalinti įrenginių defektus, nagrinėti jų atsiradimo priežastis;
  • Ruošti technines sąlygas naujos įrangos pirkimui.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas elektrotechnikos (automatikos, procesų valdymo) srityje;
  • Ne mažesnė nei 1 metų darbo patirtis automatinio valdymo sistemų diegimo, derinimo, aptarnavimo srityje;
  • Geri darbo MS Office programomis ir Autocad programa įgūdžiai;
  • Paskirstytų valdymo sistemų (DCS), programuojamų loginių valdiklių (PLC) ir SCADA sistemų programavimo patirtis;
  • Geri laiko planavimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Atsakingumas, komunikabilumas, orientacija į rezultatą, asmeninis tobulėjimas, sprendimų priėmimas, atvirumas naujovėms bei pokyčiams;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Papildoma informacija

  • Atsakingas ir įdomus darbas didelėje ir pažangioje „Lietuvos energijos“ įmonių grupėje.
  • Išskirtinės profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybės.
  • Galimybė realizuoti savo idėjas, kuriant ir inicijuojant pokyčius.
  • Mes organizuojame transportą pagal poreikį iš Vilniaus ar Kauno.
  • Rūpinamės savo darbuotojais ir suteikiame papildomų naudų paketą.

KAS YRA „LIETUVOS ENERGIJOS GAMYBA“?

Šiuolaikinė, įvairius nacionalinius projektus įgyvendinanti ir prie šalies energetikos sektoriaus modernizavimo aktyviai prisidedanti įmonė, kuri valdo didžiausius elektros energijos gamybos padalinius Lietuvoje: Elektrėnų kompleksą, Kruonio hidroakumuliacinę elektrinę ir Kauno Algirdo Brazausko hidroelektrinę.