Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Edrana Baltic, IĮ

Automatizuoto testavimo specialistas

900-1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Edrana Baltic, IĮ

Darbo pobūdis

  • Dalyvavimas naujų produktų kūrimo ir perkėlimo į gamybą procesuose;
  • Programinės įrangos testų automatizavimas
  • Automatinių testų duomenų tvarkymas
  • Kokybiškas ir savalaikis informacinių sistemų ir jų pakeitimų testavimas;
  • Testavimo atvejų / scenarijų kūrimas ir atlikimas;
  • Testavimo rezultatų analizė, klaidų identifikavimas ir aprašymas;
  • Pataisymų tikrinimas ir kokybės kontrolė.

Reikalavimai

  • IT srities produktų automatinio testų kūrimo patirtis;
  • Darbo su automatinių testų duomenų tvarkymu patirtis;
  • Domėjimasis automatinio testavimo technologijomis ir motyvacija sukurti ženklių darbų šioje srityje;
  • Lietuvių, rusų ir anglų kalbų mokėjimas;
  • Galimybė dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai;
  • Iniciatyvumas ir atsakingumas prisiimant kiekvieną užduotį;
  • Kūrybiškumas, sąžiningumas, pozityvumas ir greita orientacija;
  • Puikūs organizaciniai įgūdžiai, struktūrinis bei analitinis mąstymas.

Mes jums siūlome

  • Darbą su šiuolaikinėmis technologijomis
  • Galimybę mokytis ir tobulėti
  • Galimybę dalyvauti kūrybiškuose projektuose
  • Draugišką, kūrybingą darbo atmosferą
  • Siekiančius padėti bendradarbius
  • Atitinkamą atlyginimą

Atlyginimas

900-1700 €/mėn. į rankas

IĮ „Edrana Baltic“ Lietuvos rinkoje nuo 1987 m.
Mūsų klientų sąraše yra virš 2000 įmonių visoje Lietuvoje. Programos pritaikytos ir įdiegtos įvairių sričių įmonėse ir organizacijose: bankuose, gamybinėse, prekybinėse, statybinėse, paslaugų, taip pat savivaldybėse, švietimo, sveikatos, teisėsaugos skyriuose ir t.t.Jos taikomos AB, UAB, BĮ, individualioms bei biudžetinėms, įmonėms. Aptarnaujame klientus Latvijoje ir Baltarusijoje.