Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
SIA „Solaris Bus & Coach Latvia“ filialas „Solaris Bus & Coach Lithuania“

AUTOMECHANIKAS/AUTOELEKTRIKAS/AUTOŠALTKALVIS

Vilnius - SIA „Solaris Bus & Coach Latvia“ filialas „Solaris Bus & Coach Lithuania“

Darbo pobūdis

  • Autobusų techninis aptarnavimas;
  • Autobusų gedimų nustatymas/identifikavimas;
  • Autobusų gedimų šalinimas;
  • Techninių sprendimų paieška ir įgyvendinimas;
  • Darbų organizavimas, paskirstymas ir koordinavimas;
  • Reikiamos dokumentacijos pildymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Autobuso (arba sunkvežimio) techninės sandaros ir atskirų autobuso (arba sunkvežimio) sistemų veikimo supratimas būtų privalumas;
  • Darbo patirtis remontuojant autobusus/troleibusus būtų privalumas;
  • Gebėjimas analizuoti techninę literatūrą;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Darbas kompiuteriu, kompiuterinis raštingumas;
  • Anglų arba lenkų kalbos mokėjimas būtų privalumas;
  • Atsakingumas, kruopštumas, savarankiškumas ir greita orientacija.

Privalumai:
  • Patirtis autobusų arba sunkvežimių remonto srityje;
  • Anglų arba lenkų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo

  • Geras darbo sąlygas;
  • Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą;
  • Saviraiškos ir tobulėjimo galimybes;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Kita informacija:
Darbas Vilniuje;
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

SIA "Solaris Bus & Coach Latvia" filialas "Solaris Bus & Coach Lithuania" veikiantis Baltijos šalyse beveik 20 metų, atlieka SOLARIS transporto priemonių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą ir remontą, bei vykdo prekybą atsarginėmis dalimis. Šiuo metu plečiame savo veiklą Lietuvoje ir ieškome patikimo ir energingo naujo komandos nario.