Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Horeca sprendimai“

Automechanikas (-ė) (taisyti įmonės sunkųjį transportą)

1225-1752 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Horeca sprendimai“

Darbo pobūdis

Ieškome energingo ir turinčio norą dirbti automechaniko, kuris turi supratimą apie sunkvežimius (privalumas Mercedes - Benz klasės sunkvežimiai). Specifinius sunkvežimių gedimus vežame taisyti į specialų autoservisą.

Darbo pobūdis:
  • Sunkvežimių („Mercedes-Benz“) serviso darbai.
  • Tiesioginio vadovo užduočių vykdymas.
  • Darbo vieta: Sandėlių g. 44, Vilnius (uždaras šildomas angaras)

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
  • Techninis išsilavinimas arba įgyta techninė kvalifikacija.
  • Sunkvežimių (pageidautina „Mercedes-Benz“) remonto patirtis.
  • Automobilio, jo įrengmų ir mechanizmų remonto ir priežiūros reikalavimų išmanymas.
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai.
  • Atsakomybės jausmas už darbo rezultatus.
  • Be žalingų įpročių.

Įmonė siūlo

Įmonė siūlo:
  • Nuolatinį darbą gerą vardą užsitarnavusioje, žinomoje bei finansiškai stabilioje įmonėje.
  • Laiku mokamą atlyginimą bei motyvuojančius priedus.
  • Kiekvienais metais vykdomą atlygio peržiūrą.
  • Naujus įrankius ir įrenginius.
  • Darbo drabužius, avalynę, kitas reikiamas priemones darbui.
  • Draugišką kolektyvą.
  • Galimybę kelti savo kvalifikaciją.

Jūs būsite pavaldus vadovui, kuris turi ilgametę patirtį trasporto srityje ir kuriam rūpi jo darbuotojas.

Atlyginimas nurodytas preliminarus. Tikslus atlygis bus nustatytas atsižvelgiant į kandidato turimą patirtį.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Mes gerbiame Jūsų privatumą ir garantuojame konfidencialumą. Informuojame, kad Jūsų pateiktą CV ir jame pateiktus duomenis tvarkysime tik personalo atrankos tikslu ir tik tokį laikotarpį, kol galios darbo skelbimas bei bus užbaigta atranka į siūlomą poziciją. Jokiems tretiesiems asmenims, išskyrus atsakingus įmonės darbuotojus, Jūsų asmens duomenys nebus atskleidžiami. Prašome kandidatuoti tiesiogiai skelbime nurodytu būdu, vengti perteklinių asmens duomenų nurodymo savo CV bei pateikti mums tik tokią asmeninę informaciją, kuri aktuali kandidatuojant į pageidaujamą darbo poziciją.

Atlyginimas

1225-1752 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbuotojai už gerus darbo rezultatus papildomai skatinami premijomis.

UAB „Horeca sprendimai“ – jau 17 metų sėkmingai dirbanti įmonė, kuri užsiima maisto ir ne maisto atliekų surinkimu, perdirbimu ir utilizavimu.

Mūsų darbo kokybės garantai
Esame lankstūs ir operatyvūs profesionalai; siūlome ekologiškus, racionalius ir inovatyvius sprendimus; laikomės teisės normų ir aukščiausių reikalavimų; tausojame gamtą.

Mes žinome
Visos atliekos gali būti surinktos, išrūšiuotos ir perdirbtos, o mes išsaugosime švarią aplinką ir turėsime daugiau erdvės naujiems projektams.

1 ypatingas klientas
Tai jūs, nes visus sprendimus pritaikome jūsų poreikiams ir siūlome gerą kainos ir kokybės santykį.

17 metų
Surenkame ir perdirbame atliekas. Iki smulkmenų išmanome maisto ir ne maisto atliekų surinkimo, tvarkymo, higienos subtilybes.

1 000 pasitikinčių klientų
Ir kasmet jų daugėja. Tai didžiosios Lietuvos įmonės, žinomos tarptautinės kompanijos, vidutinis ir smulkusis verslas. Aptarnaujame klientus: prekybos tinklai, gamybos-pramonės įmonės ir kt.

informacija apie UAB „Horeca sprendimai“
2082 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
54
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1733 €
25% uždirba 1733-1869 €
25% uždirba 1869-2201 €
25% uždirba nuo 2201 €