Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MD experts“
More about company »

AUTOMECHANIKAS (-Ė)

500-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „MD experts“

Route67 pasiūlymas:

Tvarkingas darbo grafikas (pirmad. - penktad., 9.00 val. - 18.00 val., švenčių dienomis ir savaitgaliais nedirbame); užtikrintas, pastovus darbo krūvis; patikima komanda ir padorus atlyginimas. Siūlome geras darbo sąlygas stabilioje įmonėje, darbui paruoštą kokybišką darbo vietą su pilnai sukomplektuotais kokybiškais įrankiais ir galimybę uždirbti daugiau. Darbo vieta – Šiaurės miestelis, Lakūnų g.30, Vilniuje.
Priimtume iš karto. Siųskite savo gyvenimo aprašymą. Galite kreiptis telefonu: .

Darbo pobūdis:

Lengvųjų automobilių remontas: pakabų remontas, surinkimo-išrinkimo darbai; padangų montavimas, variklio remontas, alyvos keitimas, sankabų keitimas, stabdžių sistemos remontas ir kt. Galime kalbėti ne apie visas funkcijas - atsižvelgsime į Jūsų kvalifikaciją.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Jei turite autošaltkalvio, automechaniko, meistro darbo patirties; domitės automobiliais, išmanote bent dalį išvardintų aukščiau funkcijų, norite ir galite dirbti pilną dieną- tuomet belieka paskambinti mums tel. arba siųsti savo C.V.

Atlyginimas

500-1500 €/mėn. į rankas
UAB „MD experts“

UAB „MD experts“

UAB “MD Experts” – tai Route67 – dešimt metų sėkmingai veikiantis, specializuotas kompleksines automobilių techninio aptarnavimo ir remonto paslaugas teikiantis stiprus autocentras, atidžiai kontroliuojantis savo darbų kokybę. Klientų pasitikėjimas, meilė kiekvienam automobiliui ir atsakomybė už rezultatą – svarbiausia, kuo vadovaujamės kasdieniame savo darbe. Todėl su džiaugsmu pasitinkame iššūkius ir naujoves, nuolatos augame ir mokomės, domimės naujausiomis technologijomis ir jas taikome derindami su įgyta patirtimi bei meistrų profesionalumu.
Daugiau apie Route67 mūsų internetinėje svetainėje
Į komandą kviečiame naujoką šioms pareigoms:
informacija apie UAB „MD experts“
810 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.