Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MELGA“
More about company »

AUTOMECHANIKAS (-Ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „MELGA“

Darbo pobūdis

Automobilių remontas

Reikalavimai

Noras dirbti šiuolaikiškoje ir skaidrioje kompanijoje;
Darbo patirtis autoservisų ar mechanikos srityje nuo 1 metų;
Padangų montavimo patirtis - didelis privalumas!
Automechanikos mokyklų absolventai taip pat laukiami!
Gera nuotaika ir humoro jausmas :)
Jei atitinki bent 2 kriterijus – drąsiai siųsk CV

Mes jums siūlome

Atlyginimą mokame "baltais" (tiek pat kiek kitur "juodais") - visos socialinės garantijos (atostoginiai, išmokos ligos atveju, vaikų ateitis);
Pas mus šilta ir jauku dirbti;
Nuolat investuojame į naujausius įrankius ir įrenginius;
Mūsų vadovai demokratiški - mes nerėkiam, o kalbamės;
Suteikiame karjeros ir tobulėjimo galimybės - pastovūs mokymai, investicijos į savarankiškas iniaciatyvas.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo rezultatų, "lubų" nėra
UAB „MELGA“

UAB „MELGA“

UAB "Melga" – tarptautinė įmonė, teikianti automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas. Bendrovė taip pat prekiauja lengvųjų automobilių, sunkvežimių padangomis, ratlankiais ir kitomis detalėmis. Įmonė sėkmingai vykdo veiklą Lietuvoje, Latvijoje ir Kaliningrado srityje.
informacija apie UAB „MELGA“
1470 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
219
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 991 €
25% uždirba 991-1315 €
25% uždirba 1315-1745 €
25% uždirba nuo 1745 €