UAB „Dizelvita“

AUTOMECHANIKAS

1000-1800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Dizelvita“

Darbo pobūdis

  • Kuro aparatūros diagnostika ir remontas;
  • Dyzelinių automobilių degalų sistemų ir variklių taisymas;
  • Važiuoklės remontas.

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas;
Sugebėjimas laiku atlikti pavestus darbus;
Atliekamų darbų išmanymas.

Neturinčius pakankamai patirties galime apmokyti.

Privalumai:
Darbo patirtis.

Įmonė siūlo

Atnaujintas serviso patalpas ir įrangą;
Geras darbo sąlygas;
Šaunų kolektyvą;
Motyvuojantį, bei laiku mokamą atlyginimą;
Kvalifikuotiems darbuotojams siūlome didesnį atlyginimą.

Darbo užmokesčio dydis priklauso nuo darbuotojo kvalifikacijos.

Atlyginimas

1000-1800 €/mėn. į rankas

Automobilių ir mikroautobusų dyzelinių variklių bei važiuoklės remontas. Siurblių purkštukų remontas bei patikra. Kuro sistemos remontas. Visos dyzelinės žemės ūkio technikos, statybinių mašinų kuro aparatūros remontas. APTARNAVIMAS + TAISYMAS + REMONTAS

Informacija tel.:
informacija apie UAB „Dizelvita“
903 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.