Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Lauda motors“
More about company »

Automechanikas

600-1500 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Lauda motors“

Darbo pobūdis

Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų remontas
Gedimų diagnozavimas ir jų šalinimas.

Reikalavimai

Patirtis automobilių remonto srityje nuo 1 metų
Gebėjimas dirbti savarankiškai
Atsakingumas, pareigingumas, noras tobulėti.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas, bei visas reikalingas darbui priemones
Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą, bei priedus nuo darbo rezultatų.
Draugišką visada pasiruošusį padėti kolektyvą.

Atlyginimas

600-1500 €/mėn. į rankas

Profesionalus autoservisas, užsiimantis pilnu lengvųjų automobilių ir mikroautobusų remontu.
Informacija apie UAB „Lauda motors“
956 €
Vid. atlyginimas bruto
14
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Laurynas Zubas