Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
AB „CRANBALT“

AUTOMOBILINIO KRANO OPERATORIUS ŠVEDIJOJE

14-17 €/val. Į rankas
Приймаємо українців
Užsienis: Švedija - AB „CRANBALT“

Darbo pobūdis

Įvairūs kėlimo automobiliniu kranu darbai Švedijoje su nauju ir moderniu automobiliniu kranu Tadano Demag AC 5.250-1 – 250 tonų keliamosios galios.
Bokštinių kranų montavimas, gelžbetonio gaminių montavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Automobilinio krano vairuotojo pažymėjimas.
Darbo saugos instrukcijų žinojimas.
Darbo patirtis nuo 1 metų.
Darbo patirtis Skandinavijoje būtų privalumas.
Šnekamoji anglų kalba (privalumas).
Elektrosaugos PK pažymėjimas (privalumas).
Aukštas atsakomybės jausmas.

Visas socialines garantijas, bei stabiliai mokamą darbo užmokestį.
Darbdavio apmokamas pragyvenimo ir kelionės išlaidas.
Darbą su patyrusia komanda.
Darbą modernioje ir nuolat augančioje įmonėje.
Stabilų užimtumą.

Atlyginimas

14-17 €/val. į rankas
14-17 EUR/VAL po mokesčių.
Konkretus atlyginimas aptariamas pokalbio metu.

Mes esame kompanija, turinti pusšimčio metų istoriją, apjungianti patirtį su šiuolaikiškom technologijom ir šiandien gebanti pateikti klientui inovatyviausius ir profesionaliausius sprendimus.

Pradėję nuo bokštinių kranų nuomos siaurame Šiaulių regione, šiandien ne tik nuomojame, bet ir gaminame industrinius kranus bei plieno konstrukcijas visai Baltijos ir Skandinavijos šalių rinkai, esame oficialūs kompanijos „Terex“ atstovai. Šiuo metu klientui galime pateikti maksimalų bokštinių kranų asortimentą nuomai, taip pat parduodame techninius sprendimus gamybos sektoriuje.
informacija apie AB „CRANBALT“
2387 €
Vid. atlyginimas bruto
(57% didesnis už LT vidurkį)
49
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1652 €
25% uždirba 1652-2122 €
25% uždirba 2122-2592 €
25% uždirba nuo 2592 €