Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Vilniaus baldai"
More about company »

Automobilinio krautuvo vairuotojas (-a)

Vilnius - AB "Vilniaus baldai"

Darbo pobūdis

Atlikti pakrovimo, iškrovimo, transportavimo darbus;
Atlikti prekių sandėliavimo darbus;
Palaikyti tvarką sandėlyje.

Reikalavimai

Darbo automobiliniu krautuvu patirtis ne mažiau 2 metai;
Galiojantis automobilinio krautuvo vairuotojo pažymėjimas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Atsakingumas, sąžiningumas, pareigingumas.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą konkurencingoje įmonėje;
Mokymosi ir profesinio tobulėjimo galimybes;
Konkurencingą atlyginimą, turtingas motyvacines ir skatinimo sistemas.

Akcinė bendrovė „Vilniaus baldai" – puoselėjanti senas tradicijas, taikanti modernias technologijas, nuosekliai auganti įmonė.
Tel. 8 687 .
Informacija apie AB "Vilniaus baldai"
1065 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
725
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2015 m.
Vadovas: Rimantas Vaitkus