Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Volfas Engelman"
More about company »

Automobilinio krautuvo vairuotojas

Nuo 600 Eur
Kaunas - AB "Volfas Engelman"

Darbo pobūdis

Krovimo darbai vairuojant dujinį autokrautuvą. Darbas su skeneriu; produkcijos krovimas aukštais; pakrovimas iškrovimas į/iš sunkiasvorių mašinų.
Darbas 3 pamainomis: 6.00-14.00 val.; 14.00-22.00 val.; 22.00-6.00 val. Esant suminei darbo apskaitai po 12 val.

Reikalavimai

  • Autokrautuvo teisės;
  • Vairuotojo pažymėjimas B kategorija;
  • Būtina autokrautuvo vairavimo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Darbą tarptautinėje įmonėje;
  • Darbą darniame kolektyve;
  • Stabilų atlygį ir patrauklią motyvacinę sistemą;
  • Tobulėjimo galimybes bei partnerišką požiūrį į darbuotoją.

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičiavus mokesčius

Esame Volfas Engelman - tarptautinis alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų gamintojas, viena seniausių Kauno, o kartu ir visos Lietuvos bendrovių. Mūsų sėkmės receptas? Gebėjimas tradicijas derinti su moderniomis technologijomis, šiuolaikiškas požiūris į verslą ir bendradarbystės kūrimas su miestu ir šalimi.
Informacija apie AB "Volfas Engelman"
1572 €
Vid. atlyginimas bruto
(76% didesnis už LT vidurkį)
258
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Marius Horbačauskas