AB "Volfas Engelman"
More about company »

Plečiamės! Ieškome Automobilinio krautuvo vairuotojo (-os)

Nuo 800 Eur
Kaunas - AB "Volfas Engelman"

Darbo pobūdis

Ar tu vairuoji automobilinį krautuvą? Žinai kas yra krovimas aukštais? Norėtum sužinoti kaip sandėliuojami gėrimai?

Nori:
Krauti vairuojant dujinį automobilinį krautuvą.
Dirbti su skeneriu.
Krauti produkciją aukštais; Ją pakrauti, iškrauti į/iš sunkiasvores mašinas.

Jei gali dirbti pamainomis:
 Komentaras: darbas pamainomis (kai 3 pamainos):
6:00 - 14:00 val.
14:00 - 22:00 val.
22:00 - 6:00 val.
Darbas pamainomis (kai nepertraukiama /slenkančiu grafiku):
6:00 - 18:00 val.
8:00 - 6:00 val.

Reikalavimai

Ar tu:
Esi techniškas, ūkiškas žmogus, kuris nori dirbti, įgyti patirties tarptautinėje įmonėje.

Turi:
Automobilinio krautuvo teises;
Vairuotojo pažymėjimą B kategoriją;
Automobilinio krautuvo vairavimo patirties.

Esi:
Pareigingas, kruopštus, atidus, atsakingas žmogus.

Pasiruošęs:
Prisijungti prie komandos ir kartu siekti ambicingų tikslų, nebijoti iššūkių, norėti ir gebėti kartu kurti ir įgyvendinti naujas idėjas!

Mes jums siūlome

Galimybę augti, tobulėti bei tiesiogiai prisidėti prie įmonės procesų tobulinimo.
Visus naujokus mokiname :)

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Esame Volfas Engelman - tarptautinis alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų gamintojas, viena seniausių Kauno, o kartu ir visos Lietuvos bendrovių. Mūsų sėkmės receptas? Gebėjimas tradicijas derinti su moderniomis technologijomis, šiuolaikiškas požiūris į verslą ir bendradarbystės kūrimas su miestu ir šalimi.
Informacija apie AB "Volfas Engelman"
1337 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
260
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus:
25% uždirba iki 955 €
25% uždirba 955-1176 €
25% uždirba 1176-1467 €
25% uždirba nuo 1467 €
Vadovas: Marius Horbačauskas