Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Origon Group

Automobilio švaros centro administratorė (-ius)

700-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Origon Group

Darbo pobūdis

  • Aukšto klientų aptarnavimo standarto išlaikymas;
  • Atsiskaitymų vykdymas, sąskaitų rašymas, informacijos teikimas svečiams (gyvai bei telefonu ir el.paštu),
  • Probleminių situacijų sprendimas.
  • Dokumentų, sutarčių rengimas, administravimas, saugojimo kontrolė
  • Sklandus veiklos užtikrinimas bei bendrosios tvarkos priežiūra;
  • Grynųjų pinigų bei banko kortelių operacijos (darbas su kasos aparatu);
  • Ataskaitų rengimas;
  • Kiti administraciniai darbai.

Reikalavimai

  • Administracinio darbo patirtis ne mažiau kaip 2 metai;
  • Puikūs klientų aptarnavimo, komunikaciniai įgūdžiai, etiketo išmanymas;
  • Patirtis pardavimuose, gebėjimas tinkamai ir patraukliai pristatyti prekę, paslaugą;
  • Raštvedybos, biuro administravimo, apskaitos pagrindų žinios, geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios, rusų - privalumas;
  • Geri darbo laiko planavimo įgūdžiai, gebėjimas greitai reaguoti stresinėse situacijose;
  • Kruopštumas ir atidumas detalėms, atsakingumas;
  • Paslaugumas, punktualumas, pozityvumas, reprezentatyvi išvaizda.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką darbą profesionaliame kolektyve;
  • Saugias ir geras darbo sąlygas;
  • Visas socialines garantijas;
  • Mokymus ir profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Visas priemones reikalingas darbui.

CV ir motyvacinį laišką siųsti:
Darbas Vilniuje - Ateities g. 10.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo patirties bei pateiktų reikalavimų

Vienas didžiausių naujai įrengtas automobilių švaros centras įsikūręs Ateities g. 10, Vilniuje.