Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Autoaibė"
More about company »

Automobilių detalių parduotuvės vadovas (-ė)

Nuo 600 Eur
Kretinga, Gargždai, Klaipėda - UAB "Autoaibė"

Darbo pobūdis

  • Efektyvus vadovavimas parduotuvės darbuotojų darbui;
  • Skyriaus darbo planavimas, organizavimas, koordinavimas ir administravimas;
  • Pavaduoti pardavėjus;
  • Aktyvaus kontakto su Klientais valdymas;
  • Konsultavimas parduodamos produkcijos klausimais;
  • Atsakomybė už skyriaus veiklos rezultatus;
  • Mėnesio ataskaitų rengimas;
  • Kt.

Reikalavimai

Asmeniniai reikalavimai:
  • Pagarba ir supratimas vertinant savo ir kito darbą.
  • Asmeninis patikimumas komandiniuose sprendimuose.
  • Iniciatyvumas siekiant didinti kompanijos pelningumą.
  • Komandinis atsakingumas ir atsiskaitomumas už veiklos rezultatus.
  • Sugebėjimas dirbti individualiai ir bendradarbiaujant komandoje.
  • Gebėjimas bendrauti individualiai su kiekvienu darbuotoju.
  • Objektyvus ir intuityvus naudingų sprendimų priėmimas.
  • Gebėjimas išreikalauti siekti geriausių rezultatų.
  • Ryžtingumas ir kantrybė valdant įtemtas situacijas.
  • Gebėjimas paveikti asmeniniu pavyzdžiu.
  • Motyvacija darbo turiniui derinant Vadovo ir Pardavėjo funkcijas.

Profesiniai reikalavimai:
  • Techninis išprusimas.
  • Laisvas bendravimas su Klientais.
  • Pardavimo proceso išmanymas, "pardavimų kultūra".
  • Komandinio darbo valdymo patirtis, konkretūs pasiekimai.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir aktyvų darbą šiuolaikiškoje, ilgametę patirtį turinčioje įmonėje;
  • Galimybę tobulėti įvairiuose mokymuose;
  • Nuolaidas įsigyjant įmonės produkciją;
  • Socialines garantijas;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Premijavimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad UAB „Autoaibė“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu.

Konfidencialumą garantuojame. Informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Bendrovė dirba ilgiau nei 25 metus automobilių detalių, jų priežiūros priemonių ir aksesuarų prekybos srityje. Mes stengiamės dirbti taip, kad pirkėjams būtų LENGVA rūpintis automobiliu. Mes siekiame:
PATENKINTI rinką šiandien ir rytoj;
DIRBTI ir UŽSIDIRBTI šiandien ir rytoj;
KURTI VERTĘ darbuotojams ir klientams.
Informacija apie UAB "Autoaibė"
1253 €
Vid. atlyginimas bruto
(54% didesnis už LT vidurkį)
169
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Arūnas Vaišvila