Automobilių elektrikas (-ė) - diagnostikas (-ė)

2000-3600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Moller Auto
Moller Auto Keturi Žiedai (Ukmergės g. 252, Vilnius), oficialus Audi atstovas Lietuvoje, į savo Serviso komandą kviečia prisijungti:

AUTOMOBILIŲ ELEKTRIKĄ (-Ę) - DIAGNOSTIKĄ (-Ę)

Pagrindinės atsakomybės:

  • Greita ir tiksli automobilių diagnostika - gedimų nustatymas
  • Pagalba serviso mechanikams nustatant automobilių gedimus ir juos šalinant

Reikalavimai kandidatams:

  • Automobilių diagnostikos ir remonto patirtis (ne mažiau kaip 2 metai su autotransportu susijusioje įmonėje)
  • Puikus automobilio sandaros ir elektronikos sistemų išmanymas
  • Puikus pagrindinių elektrinių schemų skaitymas
  • Aukštesnysis/ aukštasis techninis išsilavinimas
  • Atvirumas naujoms technologijoms, noras mokytis
  • Kolegiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, pareigingumas
  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas
  • Anglų kalbos žinios

Prisijunk prie Moller Auto komandos! Mes siūlome:

  • Vertingą patirtį dirbant su didžiausiu automobilių prekybos tinklu regione – Moller Auto Baltics
  • Geras darbo sąlygas, aistringą, kvalifikuotą ir profesionalią komandą
  • Atlygį, 2000 - 3600 EUR rėžyje (bruto), kuris kiekvieną mėnesį priklauso nuo pasiektų rezultatų
  • Papildomas naudas pagal galiojančią įmonės politiką (gyvybės, nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimas, nuolaidos įsigyti bendrovės produktus ir teikiamas paslaugas, kitos naudos)
  • Slenkantį darbo grafiką. Pirma darbo savaitė: I - V 7:00 - 15:00 val., antra darbo savaitė: I - V 14:00 - 21:00 ir VI 9:00 - 15:00 val.

Jei nori tapti tarptautinės kompanijos dalimi ir plėtoti savo karjerą automobilių pramonėje, ši laisva vieta gali būti būtent tai, ko ieškai!

Atlyginimas

2000-3600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Moller Auto

Møller Auto, oficialus įgaliotasis Volkswagen ir AUDI automobilių dileris Vilniaus regione. Įmonė veiklą pradėjo 1993 m. Pagrindinės veiklos sritys: automobilių servisas, naujų ir naudotų automobilių pardavimas, originalių dalių ir aksesuarų pardavimas, kėbuliniai darbai.
See all ads of this company (4)
informacija apie Moller Auto
3409 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
121
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2543 €
25% uždirba 2543-3096 €
25% uždirba 3096-3750 €
25% uždirba nuo 3750 €