UAB „Altas komercinis transportas“

Automobilių gamybos darbuotojas (-a) (elektrikas)

1850-2450 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Altas komercinis transportas“

Darbo pobūdis

Plečiame verslą, formuojame papildomą komandą. Ieškome naujų kolegų!

  • Autobusų elektros sistemų remonto darbai.
  • Elektros pynių gamyba.
  • Elektros komponentų surinkimas.
  • Rėlių komutavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Svarbiausia kruopštumas ir atsakingumas.
  • Labai svarbu noras mokytis ir tobulėti.
  • Noras dirbti standartizuotoje darbo vietoje.
  • Patirtis automobilių signalizacijų įrengime būtų didelis provalumas.

Kviečiame jungtis prie mūsų!

  • Žinias ir darbo patirtį atitinkantį atlygį ir priedus, priklausančius nuo įgyjamos kvalifikacijos.
  • Profesionalią, aukštos kvalifikacijos ir bendradarbiaujančią komandą.
  • Visas darbui reikalingas priemones ir drabužius.
  • Galimybę augti, kelti kvalifikaciją.
  • Darbo laiką nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8.00 iki 17.00 val. Savaitgalius ir šventines dienas siūlome praleisti su savo šeima!
  • Darbo vietą Vilniaus rajone už Avižienių, nedidelę galimybę patekti į kamščius!
  • Fiksuotą darbo užmokestį ir kvalifikacijos priedą.

Atlyginimas

1850-2450 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„ALTAS AUTO“ (UAB "ALTAS komercinis transportas") – viena didžiausių mini ir midi autobusų inžinerijos ir gamybos įmonių Europoje. Išsiskiriame kompleksinės kokybės požiūriu produktų vystyme ir santykiuose su klientu, kuomet mums patiki autobusų parko pasirinkimo ir priežiūros klausimus. Bendrovės atstovybės veikia 18-oje valstybių, o „ALTAS AUTO“ autobusai eksploatuojami Vakarų, Vidurio ir Rytų Europoje bei Skandinavijoje.