Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Altas komercinis transportas"
More about company »

Automobilių garantinio aptarnavimo vadybininkas (-ė)

Vilnius - UAB "Altas komercinis transportas"

Darbo pobūdis

  • Darbas ir komunikacija su užsienio šalių ir Lietuvos klientais, sprendžiant iškilusius autobusų garantinio aptarnavimo ir remonto klausimus;
  • Garantinių įvykių administravimas;
  • Garantinio remonto problemų sprendimo organizavimas;
  • Atsarginių detalių pristatymo klientams organizavimas;
  • Atliktų darbų fiksavimas specialiose kompiuterinėse programose ir dokumentuose;
  • Ataskaitų parengimas ir nustatytų rodiklių matavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas. Privalumas automobilių transporto techninis išsilavinimas.
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje automobilių pardavimo, remonto ir techninio aptarnavimo įmonėse;
  • Anglų kalbos žinios ne mažesniu nei B2 lygiu raštu ir žodžiu (atrankos metu vykdomas testavimas anglų kalbos lygiui patvirtinti);
  • Privalumas- rusų ir lenkų kalbos žinios;
  • Aukštas kompiuterinis raštingumas ir gebėjimas dirbti specializuotomis klientų aptarnavimo programomis
  • Greita orientacija, pasitikėjimas turimomis žiniomis, lankstumas ir noras spręsti problemines situacijas.

Mes jums siūlome

  • Profesionalų, aukštos kvalifikacijos ir bendradarbiaujantį kolektyvą;
  • Sklandų įvedimo į darbo fukcijas procesą, padedantį greičiau susipažinti ir įsitraukti į įmonės veiklą;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Kandidato žinias ir darbo patirtį atitinkantį fiksuotą atlygį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Mercedes Benz ir Volkswagen gamintojų oficialiai patvirtinta mikroautobusų ir kitų komercinės paskirties autobusų perdarymo ir gamybos įmonė, didžiąją dalį produkcijos eksportuojanti Europos ir kitų šalių Klientams. Jau 16 metų įmonė išlaiko rinkos lyderio pozicijas. Įmonės vizitinė kortelė - kvalifikuoti specialistai ir aukšta gaminamos produkcijos kokybė.
Mes tikime, kad Jus ir mus sieja ta pati profesionalaus domėjimosi sritis, abipusė pagarba ir viena aistra – automobiliai.
Informacija apie UAB "Altas komercinis transportas"
1367 €
Vid. atlyginimas bruto
(53% didesnis už LT vidurkį)
216
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Edvardas Radzevičius