Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Moller Auto“

Automobilių išrinkėjas (-a) surinkėjas (-a) Kėbulų padalinyje

1500-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Moller Auto“

Darbo pobūdis

Automobilio išrinkimas prieš atliekant automobilio kėbulo darbus ir surinkimas jau atlikus automobilio kėbulo darbus;
Darbų atlikimo kokybinė patikra prieš atiduodant automobilį meistrui – priėmėjui;
Bendradarbiavimas su dažytojais paruošėjais ir meistrais priėmėjais, valdant darbų proceso eigą ir laiką.

Reikalavimai darbuotojui

Geras automobilių sandaros, automobilio mazgų ir agregatų veikimo principų ir paskirties išmanymas;
Gebėjimas naudotis darbuit skirtais elektriniais ir neelektriniais įrankiais;
Gebėjimas spręsti iškylančias technines problemas;
Kruopštumas, tikslumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje;
Galiojantis vairuotojo pažymėjimas;
Anglų arba rusų kalbų žinios.
Privalumas - panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
Į aukščiausius standartus orientuotą įmonės darbo kultūrą;
Draugišką darbo aplinką;
Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlygis priklauso nuo rezultatų.

Vienas automobilių rinkos lyderių- „Møller Auto” tinklas Lietuvoje- atstovaujantis „Volkswagen” ir „Audi” markių automobilius ir virš 20 metų dirbantis automobilių pardavimo bei aptarnavimo srityje.
informacija apie UAB „Moller Auto“
2910 €
Vid. atlyginimas bruto
(91% didesnis už LT vidurkį)
120
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2161 €
25% uždirba 2161-2666 €
25% uždirba 2666-3227 €
25% uždirba nuo 3227 €