Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Inchcape Lietuva

Automobilių išrinkėjas (-a) - surinkėjas (-a)

1000-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Inchcape Lietuva

Darbo pobūdis

  • Automobilių detalių išrinikmas prieš dažymą
  • Kokybiškas automobilių surinkimas po dažymo
  • Kėbulo paruošiamieji darbai pasitelkiant specialias technologijas
  • Atliekamų darbų technologijos reikalavimų laikymasis

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis privalumas
  • Sąžiningumas, kruopštumas, pareigingumas
  • Vairuotojo pažymėjimas

  • Nuolatinį įdomų darbą tarptautinėje INCHCAPE įmonių grupėje ir draugiškoje Vilniaus BMW
atstovybės komandoje
  • Mokymosi ir tobulėjimo galimybes
  • Galimybę siekti karjeros serviso, atsarginių dalių ar automobilių pardavimo srityse
  • Atlyginimą, atitinkantį Tavo patirtį bei kompetenciją

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo darbo rezultatų

Inchcape – tai pirmaujanti tarptautinė automobilių distribucijos ir mažmeninės prekybos įmonė, atstovaujanti žinomiausius automobilių prekės ženklus ir veikianti daugiau nei 40 rinkų visame pasaulyje. Dirbdami Lietuvoje didžiuojamės ilgamete sėkminga patirtimi automobilių versle ir klientų aptarnavimo srityje atstovaudami BMW, MINI, BMW MOTORRAD, FORD, JAGUAR, LAND ROVER, MAZDA prekės ženklus, kartu vystydami naujų ir naudotų automobilių verslus bei galėdami pasiūlyti mūsų klientams pilną popardaviminio aptarnavimo integraciją. Kartu su profesionalia ir ambicinga beveik 400 darbuotojų komanda Lietuvoje, mes kuriame atsakingą bei tvarius sprendimus priimantį verslą ir siekiame užtikrinti tik geriausias patirtis mūsų klientams.

Inchcape, mes kuriame darbo aplinką, kurioje siekiame užtikrinti lygybę, įvairovę ir įtrauktį, nes tikime, kad Inchcape yra visiems.

Informaciją apie kandidatų asmens duomenų tvarkymą ir teises rasite Inchcape Motors ir Krasta Auto privatumo politikose
informacija apie Inchcape Lietuva
3084 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
183
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2145 €
25% uždirba 2145-2766 €
25% uždirba 2766-3327 €
25% uždirba nuo 3327 €