Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Armi servisas“

AUTOMOBILIŲ KĖBULŲ CECHO ADMINISTRATORIUS-SĄMATININKAS

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Armi servisas“

Darbo pobūdis

Klientų priėmimas ir aptarnavimas, paslaugų kokybės kontrolė, automobilių apžiūra, remonto užsakymų įforminimas, skambučių telefonu administravimas. Pirminės informacijos apie automobilius suteikimas klientams, serviso paslaugų dokumentų ruošimas, darbas su Audatex programa.

Reikalavimai

Būtina patirtis su programa Audatex. Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas. Automobilio sandaros žinojimas, žinios apie automobilių eksploataciją ir detales. Gebėjimas dirbti komandoje. Vairuotojo pažymėjimas. Geri bendravimo įgūdžiai. Anglų, rusų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

Visas soc. garantijas. Geras darbo sąlygas autorizuotame autoservise.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas

UAB „Armi Servisas“ nuo 1993 metų tapo Opel Automobile GmbH atstovu Lietuvoje ir yra viena didžiausių lengvųjų automobilių prekybos, remonto ir kėbulų remonto paslaugų įmonių Vakarų Lietuvoje.
informacija apie UAB „Armi servisas“
1947 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
30
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1442 €
25% uždirba 1442-1821 €
25% uždirba 1821-2415 €
25% uždirba nuo 2415 €