Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Vilkrema“

Automobilių kėbulų išrinkėjo/surinkėjo

900-1900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Vilkrema“

Darbo pobūdis

Lengvųjų automobilių, mikroautobusų ir krovininių automobilių ardymas/surinkimas po autoįvykių.

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnė nei 1 metų panašaus pobūdžio darbo patirtis
Atidumas
Kruopštumas
Atsakingumas
Noras dirbti komandoje ir nuolat kelti kvalifikacija

Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas, priedą priklausantį nuo darbo rezultatų, visas reikalingas darbui atlikti priemones, draugišką ir rūpestingą kolektyvą, kuris padės nuo pirmos darbo dienos.

Atlyginimas

900-1900 €/mėn. į rankas

UAB “Vilkrema” – tai sparčiai auganti ir daugiau kaip dvylikos metų patirtį turinti įmonė. Mūsų verslo modelis įpareigoja mus nuodugniai įsigilinti į kiekvieno kliento veiklos specifiką ir poreikius. Teikiame paslaugas įvairiems krovininio transporto valdytojams, tai yra krovinių pervežimo kompanijoms, didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonėms, Lietuvos kariuomenei, taip pat aptarnaujame ir lengvuosius automobilius, teikiame kėbulo remonto ir dažymo paslaugas. Kiekvieno mūsų kliento poreikiai labai skirtingi. Tą puikiai suprantame ir vertiname, todėl visuomet ieškome optimaliausių sprendimų. Toks mūsų veiklos visapusiškumas įpareigoja žengti koja kojon su naujausiomis technologijomis ir inovacijomis tiek kėbulų remonto ir dažymo, tiek transporto priežiūros bei remonto srityje. Tad galime pasiūlyti patirtimi grįstus dėmesio vertus sprendimus ir aukščiausius klientų aptarnavimo lūkesčius pranokstančias paslaugas.