Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Inchcape Motors“
More about company »

Automobilių mechanikas (-ė)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Inchcape Motors“

Darbo pobūdis

  • automobilių techninės būklės patikra ir remontas
  • automobilių techninis aptarnavimas
  • serviso tikslų vykdymas
  • automobilių variklių, pavarų dėžių diagnostika ir remontas - privalumas

Reikalavimai

  • geros automobilio techninės žinios
  • panašaus darbo patirtis - privaloma
  • techninės anglų kalbos žinios – privalumas
  • vairuotojo pažymėjimas
  • punktualumas
  • atsakingumas
  • iniciatyvumas

Įmonė siūlo

  • nuolatinį darbą tarptautinėje Inchcape įmonių grupėje
  • geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas
  • darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą

Islandijos pl. 31, Kaunas
Kontaktinis telefonas:

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo darbo rezultatų bei turimos kvalifikacijos

INCHCAPE yra pirmaujanti tarptautinė automobilių distribucijos ir pardavimo kompanija, veikianti 32 pasaulio šalyse.
Lietuvoje UAB INCHCAPE MOTORS atstovauja BMW&MINI, FORD, HYUNDAI, JAGUAR, LAND ROVER, MAZDA, MITSUBISHI prekių ženklams ir teikia automobilių serviso paslaugas.

Daugiau informacijos apie įmonę
Informacija apie UAB „Inchcape Motors“
2167 €
Vid. atlyginimas bruto
(68% didesnis už LT vidurkį)
207
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1434 €
25% uždirba 1434-1932 €
25% uždirba 1932-2435 €
25% uždirba nuo 2435 €
Vadovas: Renaldas Gineika