Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Sostena"
More about company »

Automobilių pardavimo vadybininko asistentas

Šiauliai - UAB "Sostena"

Darbo pobūdis

  • Automobilių registravimas Regitroje ir dokumentacijos tvarkymas.
  • Visokeriopa pagalba automobilių pardavimų vadybininkui.
  • Prekyba naujais automobiliais (esant poreikiui).
  • Sutarčių su pirkėjais sudarymas (esant poreikiui).

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas.
  • Vairavimo patirtis ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
  • Geros anglų ir rusų kalbos žinios.
  • Atsakingumas, iniciatyva.
  • Organizuotumas, komunikabilumas.
  • Pageidautina patirtis naujų arba naudotų automobilių pardavimo srityje.

Mes jums siūlome

  • Visas darbui reikalingas priemones.
  • Darbą su pažangių technologijų naujausiais automobiliais.
  • Nuolatinio tobulėjimo galimybes.
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB “Sostena” - viena didžiausių lengvųjų automobilių prekybos, nuomos ir remonto paslaugų įmonių Lietuvoje, dirbanti jau 20 metų.
Volvo, Renault ir Dacia įgaliotas automobilių prekybos atstovas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Jaguar ir Land Rover įgaliotas serviso atstovas.
Informacija apie UAB "Sostena"
1492 €
Vid. atlyginimas bruto
(67% didesnis už LT vidurkį)
146
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Donetas Karčiauskas