Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Vičiūnų“ įmonių grupė
More about company »

AUTOMOBILIŲ PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

500–1500 Eur
Vilnius - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Peugeot automobilių markės atstovavimas;
  • Aktyvus ryšių su klientais palaikymas, naujų klientų paieška;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas;
  • Parduodamų produktų pristatymas potencialiems klientams;
  • Bendravimas su gamintojo atstovais ir tiekėjais;
  • Rinkos ir konkurentų analizė;
  • Pardavimo tikslų vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (techninių arba vadybos mokslų srityje būtų privalumas);
  • Automobilio sandaros išmanymas;
  • Geros anglų arba rusų kalbos žinios;
  • Darbo patirtis pardavimuose bent 2 metai (automobilių srityje būtų privalumas );
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Reprezentatyvi išvaizda;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, iniciatyvumas, veiklumas, atsakingumas;
  • Orientacija į rezultatą, tikslo siekimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą;
  • Atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

500–1500 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

"UAB Autovici" Vilniaus padalinyje šiuo metu virš 30 darbuotojų. Esame vienintelis Peugeot atstovas Vilniaus regione. Šiuo metu ieškome naujų automobilių pardavimo vadybininko (-ės).