Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Gelgotos transportas“
More about company »

AUTOMOBILIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Vilnius - UAB „Gelgotos transportas“

Darbo pobūdis

 Atvykstančių klientų poreikių išsiaiškinimas, informacijos apie polizinginius automobilius bei jų įsigijimo sąlygas suteikimas
 Potencialių klientų paieška
 Derybos su klientais, komercininių pasiūlymų ruošimas bei sutarčių sudarymas
 Automobilių paruošimo pardavimui proceso koordinavimas ir jo vykdymo užtikrinimas
 Numatytų pardavimų tikslų vykdymas

Reikalavimai

 Automobilio sandaros išmanymas
 Sėkminga pardavimų ir derybų patirtis
 Komunikabilumas, atkaklumas, veiklumas ir orientacija į rezultatus
 Aukštasis išsilavinimas techninių mokslų srityje būtų laikomas privalumu
 Anglų ir rusų kalbų žinios būtų laikomos privalumu

Mes jums siūlome

 Įdomų darbą dinamiškoje aplinkoje ir draugiškoje komandoje
 Visas socialines garantijas
 Pastovų atlygį ir skatinamuosius priedus, priklausančius nuo Jūsų pasiektų rezultatų

UAB „Gelgotos transportas“ – viena iš septynių “Elca Holding” (www.elcaholding.com) įmonių. Įmonės apyvarta sudaro apie 16 mln Eurų, joje dirba 31 darbuotojas.

UAB "Gelgotos transportas" valdo mažmeninės prekybos polizinginių automobilių pardavimų platformą www.polizinginiai.lt. Prekyboje pastoviai eksponuojama virš 100 techniškai tvarkingų 3-5 metų senumo automobiliai, kuriuos įmonė įsigyja iš lizingo bendrovių ir bankų.

Siekdama kokybiškai aptarnauti Vilniaus regiono klientus UAB "GELGOTOS TRANSPORTAS" į Polizinginiai.lt komandą kviečia prisijungti AUTOMOBILIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKĄ (-Ę).