Automobilių plovėjas (-a) paruošėjas (-a)

1100-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Moller Auto
Moller Auto Vilnius (Laisvės pr. 127, Vilnius) į savo Serviso komandą kviečia prisijungti:

AUTOMOBILIŲ PLOVĖJĄ PARUOŠĖJĄ

Darbo pobūdis:

  • Kokybiškai ir laiku atliekamas automobilių išorės bei vidaus plovimas ir valymas rankiniu būdu

Reikalavimai kandidatams:

  • Kruopštumas, atsakingumas, sąžiningumas, organizuotumas
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas)
  • Gebėjimas atlikti cheminį automobilio valymą (privalumas)

Prisijunk prie Moller Auto komandos! Mes siūlome:

  • Geras darbo sąlygas ir draugišką darbo aplinką
  • Vertingą patirtį dirbant su didžiausiu automobilių prekybos tinklu regione – Moller Auto Baltics
  • Į aukščiausius standartus orientuotą įmonės darbo kultūrą
  • Slenkantį darbo grafiką. Pirma darbo savaitė: I - V 7:30 - 16:00 val., antra darbo savaitė: I - V 13:00 - 20:30 ir VI 10:00 - 15:00 val.
  • Atlygį, 1100 - 2500 EUR rėžyje (bruto), kuris priklauso nuo darbo rezultatų
  • Papildomas naudas pagal galiojančią įmonės politiką (gyvybės, nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimas, nuolaidos įsigyti bendrovės produktus ir teikiamas paslaugas, kitos naudos)

Jei nori tapti tarptautinės kompanijos dalimi ir plėtoti savo karjerą automobilių pramonėje, ši laisva vieta gali būti būtent tai, ko ieškai!

Kandidatų paraiškų lauksime iki balandžio 16 d.

Atlyginimas

1100-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Moller Auto

Møller Auto, oficialus įgaliotasis Volkswagen ir AUDI automobilių dileris Vilniaus regione. Įmonė veiklą pradėjo 1993 m. Pagrindinės veiklos sritys: automobilių servisas, naujų ir naudotų automobilių pardavimas, originalių dalių ir aksesuarų pardavimas, kėbuliniai darbai.
See all ads of this company (6)
informacija apie Moller Auto
3409 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
124
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2543 €
25% uždirba 2543-3096 €
25% uždirba 3096-3750 €
25% uždirba nuo 3750 €