MB „Bosima“

Automobilių plovėjas (-a), salonų valytojas (-a), poliruotojas (-a)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - MB „Bosima“

Darbo pobūdis

Rankinis automobilių plovimas,
Salonų sausas valymas,
Cheminis salonų valymas, ir kiti su valymu susiję darbai,
Automobilių poliravimas,
Automobilių vaškavimas,
Automobilių dengimas apsauginėmis dangomis.

Reikalavimai darbuotojui

Jeigu esi energingas, atsakingas, punktualus, darbštus, sąžiningas ir tau patinka domėtis ir prižiūrėti automobilius šis darbo pasiūlymas būtent tau! Turime kelias laisvas darbo pozicijas.

Gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti ir kontroliuoti savo veiklą,
Iniciatyvumas, įžvalgumas, greita reakcija ir orientacija į rezultatus,
Vairuotojo pažymėjimas,
Darbo patirtis - privalumas,
Gebėjimas bendrauti,
Pagarba sau ir aplinkiniams,
Atsakingumas,
Noras pasiekti kuo geresnį rezultatą.

Įmonė siūlo

Nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą,
Laiku mokamą atlyginimą,
Laisvus savaitgalius,
Laisvas švenčių dienas,
Galimybę mokintis ir tobulėti,
Karjeros galimybes,
Darbą dinamiškoje, jaunatviškoje ir draugiškoje komandoje.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo darbo rezultatų, kompetencijų ir darbo patirties.
MB „Bosima“

MB „Bosima“

Aukšta paslaugų kokybė ir išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui.

Rinkoje siekiame išsiskirti atliekamų darbų bei klientų aptarnavimo kokybe. Pasiūlome tinkamiausias paslaugas jūsų automobiliui, kurias atliekame patogiu darbo grafiku. Teikiame paslaugas ir verslo, ir privatiems klientams.

Mūsų misija – ypatingas dėmesys klientų lūkesčiams ir jų patenkinimui, todėl įmonė savo klientams garantuoja aukštą paslaugų kokybę bei jų kontrolę. Nuolatos tobulėjame ir sekame visas šios srities naujoves, kad galėtume pasiūlyti jums kokybiškiausias paslaugas.

Mūsų automobilių plovyklos "Bosima" teikiamos paslaugos:

Plovimas,
Valymas,
Poliravimas,
Cheminis salono valymas,
Kėbulo dengimas keramikine danga Nano.
informacija apie MB „Bosima“
1
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2021 m.