Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „DK Investicijos“

Automobilių priežiūros specialistas (-ė)

800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „DK Investicijos“

Darbo pobūdis

  • Automobilių švaros paslaugų darbai. Nuo automobilio plovimo iki pilno automobilio poliravimo.
  • Nuomos automobilių apžiūra ir administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingumas, kruopštumas, sąžiningumas
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
  • Mokėjimas dirbti individualiai bei komandoje
  • Matyti ne problemas, o išūkius bei galimybes
  • Lankstumas bei greita orentacija į proceso pokyčius
  • Geri bendravimo įgūdžiai
  • Meilė darbui bei automobiliams

Įmonė siūlo

  • Visas socialines garantijas
  • Visada laiku mokamą atlyginimą
  • Visas darbo priemones
  • Galimybę tobulėti ir kelti kvalifikaciją automobilių švaros aptarnavimo bei kitose srityse.
  • Prisijungti prie smagaus ir ambicingo kolektyvo ir kartu siekti daugiau!

Atlyginimas

800 €/mėn. į rankas

Įmonės veikla:
automobilių stovėjimo aikštelės ADCParking.com
automobilių nuoma ADCRent.com
automobilių plovykla ADCWash.com
informacija apie UAB „DK Investicijos“
4946 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.