Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "RNDV statyba"
More about company »

Automobilių priežiūros specialistas

Klaipėda - UAB "RNDV statyba"

Darbo pobūdis

Įmonė UAB “RNDV Logistics”, teikianti lengvųjų automobilių, mikroautobusų nuomos paslaugas visoje Europoje, turinti 150 automobilių parką į savo jauną, energingą, veržlią komandą kviečia prisijungti AUTOMOBILIŲ PRIEŽIŪROS SPECIALISTĄ,
atsakingą už:
  • automobilių švaros ir priežiūros užtikrinimą;
  • pagal poreikį automobilių cheminio valymo atlikimą, dėmių šalinimą;
  • automobilių remonto koordinavimą ir bendravimą su autoservisais;
  • smulkių automobilių defektų šalinimą (valytuvų, lempučių keitimą ir kt.);
  • nuomojamų automobilių išdavimą ir priėmimą;
  • po priimamo automobilio defektų nustatymo defektavimo aktų surašymą;
  • sandėlio tvarkos palaikymą, turimų prekių inventorizaciją.

Reikalavimai

Tikimės, kad Jūs:
  • turite darbo patirties ir žinių automobilių remonto srityje;
  • turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą (stažas ne mažiau 2 metų);
  • esate komunikabilus, kruopštus, atsakingas, iniciatyvus ir orientuotas į rezultatą.

Privalumai :
  • gebate laisvai bendrauti rusų kalba;
  • turite patirties automobilių priežiūros srityje.

Mes jums siūlome

  • visada laiku mokamą atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo asmeninių darbo rezultatų;
  • darbo vietą moderniame ofise ir visas darbui reikalingas priemones;
  • pastovų darbo grafiką ir darbo laiką (I-V, nuo 8:00 iki 17:00 val.);
  • saviraiškos ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę;
  • dalykišką ir pozityvią atmosferą darbe, bendradarbiaujančius kolegas.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB “RNDV Logistics - priklauso “RNDV Holding” įmonių grupei. Įmonė teikia lengvųjų automobilių, mikroautobusų, statybinės technikos nuomos paslaugas visoje Europoje.
Šiai dienai įmonės automobilių parke - 150 automobilių.

Jeigu esate tas žmogus, kuris ieško naujovių, nebijote naujų idėjų, keliate sau iššūkius ir nestingate noro juos įgyvendinti, kviečiame Jus prisijungti prie mūsų veržlios komandos!