Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "KIA Auto"
More about company »

AUTOMOBILIŲ SALONO ADMINISTRATORIUS (-Ė)

Vilnius - UAB "KIA Auto"

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su įmonės klientais, svečiais, jų priėmimas;
  • Biuro administravimas, bendrosios tvarkos užtikrinimas;
  • Įeinančių skambučių administravimas;
  • Įmonės dokumentacijos valdymas, sutarčių, dokumentų rengimas, registravimas, archyvavimas;
  • Vadovo paskirtų užduočių vykdymas;
  • Pagalba kitiems įmonės darbuotojams vykdant kasdienes užduotis.

Reikalavimai

  • Administratoriaus (-ės) darbo patirtis;
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puikus kompiuterinis raštingumas;
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
  • Darbo su personalo dokumentacijos valdymu įgūdžiai;
  • Raštvedybos taisyklių išmanymas;
  • Savarankiškumas, pareigingumas, atsakingumas, kruopštumas bei iniciatyvumas;
  • Organizuotumas ir geri bendravimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje;
  • Būtinas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir vairavimo stažas.

Mes jums siūlome

  • Galimybę augti kartu su įmone bei realizuoti savo idėjas;
  • Asmeninio bei profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Patrauklias darbo sąlygas ir visas socialines garantijas;
  • Dinamišką ir įdomų darbą patikimoje ir gerai žinomoje kompanijoje;
  • Terminuota darbo sutartis.

UAB „Kia Auto“ yra oficialus „Kia Motors Corporation“ automobilių gamintojo atstovas Lietuvoje, savo veiklą pradėjęs 1999 m. balandžio mėnesį. Tai moderniausias "KIA" salonas Pabaltijo šalyse. Kompanija nuo pat įsikūrimo teikia tokias paslaugas kaip: prekyba naujais ir naudotais „KIA“ automobiliais, jų aptarnavimu, priežiūra, prekyba originaliomis atsarginėmis KIA automobilių dalimis, garantinu ir pogarantiniu "KIA" markės automobilių techniniu aptarnavimu bei remontu.
„Kia Motors Corporation“ markės šūkis „Galia nustebinti“ perteikia bendrovės pasaulinį siekį viršyti klientų lūkesčius nuolatinių automobilių naujovių srityje.