Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
IĮ „Gerautus“
More about company »

Automobilių šaltkalvis - mechanikas

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - IĮ „Gerautus“

Darbo pobūdis

Lengvųjų ir mikroautobusų gedimų nustatymas ir šalinimas.
Mes atliekame pilną automobilių aptarnavimą, išskyrus kėbulo darbus ir mūsų požiūris į darbuotoją: kiekvienas turi būti savo srities specialistas ir remontuoti tuos mazgus, apie kuriuos geriausiai išmano. Šiandienai turime dvi pareigybes:
Mechanikas dirbti su stabdžiais ir važiuokle.
Autoelektrikas
Darbo vieta - Europos pr 122, arba Elektenu g 21, Kaune

Reikalavimai

Darbo patirtis ne mažiau kaip du metai.
Techninis išprusimas.
Noras dirbti bei tobulėti profesinėje srityje.

Telefonas pasiteirauti:

Mes jums siūlome

Pastovų darbą.
Konkurencingą uždarbį.
Visas darbo priemones reikalingas šalinti gedimus.
Galimybė mokintis ir tobulėti dideliam kolektyve.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas

Didmenine prekyba automobiliu detalemis, tepalais.
Automobilių remonto paslaugos