Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DETALITA“

Automobilių serviso techninis vadovas (-ė)

1300-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „DETALITA“

Darbo pobūdis

Lengvųjų automobilių autoserviso darbo planavimas ir organizavimas;
Serviso efektyvumo didinimas, procesų koordinavimas, jų tobulinimas;
Klientų užsakymų ir automobilių priėmimas bei klientų konsultavimas;
Serviso dokumentų pildymas, automobilių gedimų nustatymas;
Kokybiško klientų aptarnavimo užtikrinimas;
Atsakomybė už atliekamų darbų kokybę;
Darbas adresu: Garliavos plentas 55, Kauno raj.
Pirmadienis - Penktadienis pamainos 8:00 - 17:00 arba 10:00 - 19:00

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas;
Privaloma panašaus darbo patirtis;
Gebėjimas paskirstyti užduotis ir kontroliuoti jų vykdymą;
Klientų aptarnavimo patirtis;
Geri anglų ir rusų kalbų įgūdžiai;
Pozityvumas, komunikabilumas, atsakingumas, savarankiškumas ir sugebėjimas valdyti stresines situacijas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Patrauklų darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Geras darbo sąlygas ir visas soc. garantijas;
Įdomų darbą draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

1300-2000 €/mėn. į rankas
Užmokestis priklauso nuo patirties ir darbo rezultatų.

Įmonė UAB Detalitos servisas įkurta 2011 metais ir priklauso tarptautiniam Bosch Car Service tinklui. Imonės klientai - valstybinės įstaigos, tokios kaip VMI, Valstybinė miškų urėdija ir pan.. Taip pat dauguma didžiųjų privačių įmonių, turinčių automobilių parkus.
informacija apie UAB „DETALITA“
1043 €
Vid. atlyginimas bruto
64
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 850 €
25% uždirba 850-981 €
25% uždirba 981-1203 €
25% uždirba nuo 1203 €