Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "STIKLŲ EKSPERTAI"
More about company »

Automobilių stiklų keitėjas

Vilnius - UAB "STIKLŲ EKSPERTAI"

Darbo pobūdis

Automobilių stiklų keitimas, remontas.

Reikalavimai

B kat. vairuotojo pažymėjimas;
Patirtis arba pomėgis automobilių surinkime,
Kruopštumas, atsakingumas, sugebėjimas dirbti savarankiškai;
Analogiško darbo patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Visas darbui reikalingas priemones;
Aukštos kvalifikacijos komandą;
Draugišką darbo aplinką;
Norinčius dirbti, bet neturinčius patirties - apmokome.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB „Stiklų Ekspertai” subūrė į vieną komandą geriausius automobilių stiklų specialistus, kurie yra tikri savo veiklos profesionalai, daugiametė patirtis ir technologinių procesų laikymasis leidžia pasiekti aukščiausios kokybės rezultatų aptarnaujant lengvuosius automobilius, autobusus ar sunkvežimius. Atlikdami darbus naudojame žinomų gamintojų aukštos kokybės darbines medžiagas ir darbo įrankius, montuojame stiklus tų gamintojų, kurie gamina stiklus patiems automobilių gamintojams, todėl pakeistas stiklas nesiskirs nuo to, koks buvo montuotas originaliai, o įstiklinimo kokybė bus tokia pat, kaip naujame automobilyje.
Informacija apie UAB "STIKLŲ EKSPERTAI"
31
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Arvydas Jonas Gražys