Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Origon Group

Automobilių švaros centro paslaugų pardavimų vadybininkė (-as)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Origon Group

Darbo pobūdis

Automobilių švaros centras ieško aktyvaus paslaugų pardavimų vadybininko (-ės) klientų paieškai (klientai - įmonės turinčios transportą ir automobilių parkus)

darbo pobūdis:
  • Pardavimų proceso planavimas bei organizavimas;
  • Aktyvi naujų klientų paieška, derybos bei pardavimai
  • Komercinių pasiūlymų rengimas, pasiūlymų teikimas, konsultavimas;
  • Susitikimų organizavimas; Klientų lankymas
  • Įmonės teikiamų paslaugų žinomumo didinimas;
  • Konfliktinių situacijų valdymas ir sprendimai;

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis klientų aptarnavimo srityje ar pardavimų srityse
  • Gebėjimas planuoti darbus, greita orientacija, atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir geri vairavimo įgūdžiai (būtina)
  • Domėjimasis automobiliais, susijusiomis švaros paslaugomis (cheminiai valymai, poliravimai ir t.t.)

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas Nemokama automobilio priežiūra - plovimas, siurbimas ir pan.
  • Motyvuojančią darbo užmokesčio sistemą, premijas ir priedus už pasiektus rezultatus;
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbui būtinus apmokymus,

Mokamas bazinis atlyginimas ir priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų.

CV arba tiesiog laisvos formos informaciją apie save siųsti el. paštu.
Kontaktinis telefonas-

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

Vienas didžiausių naujai įrengtas automobilių švaros centras įsikūręs Ateities g. 10, Vilniuje.
informacija apie Origon Group
732 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.