Ainava, UAB

Automobilių švaros centro vadovas (-ė)

1000-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - Ainava, UAB

Darbo pobūdis

Kokybiško bei stabilaus automobilių švaros centro darbo planavimas, organizavimas, koordinavimas bei kontrolė;
Automobilių švaros centro darbuotojų komandos formavimas, nuolatinis darbuotojų ugdymas bei darbo rezultatų vertinimas;
Automobilių švaros centro darbo efektyvumo ir kokybės rezultatų analizė bei pasiūlymų proceso tobulinimui teikimas;
Darbas su tiekėjais (darbas su naujų produktų įvedimu, naudojamų priemonių kokybės kontrolė);
Konkurencinės aplinkos bei rinkos stebėjimas, vertinimas, klientų paieška ir pardavimų skatinimas;
Sklandaus ir kokybiško klientų aptarnavimo užtikrinimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Vadovaujamo darbo patirtis;
Puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
Gebėjimas iškelti aiškius tikslus ir prioritetus, suvaldyti procesus ir numatyti rizikas bei jų prevenciją;
Gebėjimas motyvuoti bei stiprus atsakomybės jausmas;
Orientacija į aukštą klientų aptarnavimo kokybę;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, vairavimo patirtis.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir įdomų darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
Geras darbo sąlygas, patrauklų ir laiku mokamą atlyginimą;
Visas darbui reikalingas priemones;
Galimybę kurti ir inicijuoti pokyčius.

Telefonas pasiteiravimui +370 615 72770.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Ainava, UAB

Ainava, UAB pradėjo veiklą 1997 metais. Tai viena pirmųjų valymo paslaugų įmonių Lietuvoje įdiegusi vakarietiškas valymo technologijas, o prieš porą metų Vilniuje įkūrusi ir moderniausią automobilių švaros centrą Baltijos šalyse.
Per dvidešimt keturis darbo metus sukaupta patirtis leidžia užtikrinti aukštą paslaugų kokybę ir darbo našumą. Kliento rūpesčiai tampa mūsų sprendimais.
Esame sukūrę virš 1100 darbo vietų, tad jei esi ambicingas(-a) ir veržlus(-i) kviečiame prisijungti prie mūsų didelės komandos. Kartu mums nebus neįveikiamų užduočių!
See all ads of this company (10)
informacija apie Ainava, UAB
767 €
Vid. atlyginimas bruto
1149
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 425 €
25% uždirba 425-691 €
25% uždirba 691-850 €
25% uždirba nuo 850 €