No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
UAB „Švaros broliai“

Automobilių švaros specialistas (-ė) - poliruotojas (a)

1000-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Švaros broliai“
Prie Švaros Brolių komandos kviečiame prisijungti patyrusį automobilių poliruotoją! Šis pasiūlymas tau bus aktualus, jeigu - jau turi poliruotojo darbo patirties ir nori darbuotis bei tobulėti žinomoje įmonėje, ieškai lanksčiai derinamo darbo.
Uždarbis priklauso nuo Tavęs ir neturi "lubų".

Darbo pobūdis

Automobilių kėbulų poliravimas;
Dažymo defektų šalinimas;
Automobilių kėbulų dengimas apsauginėmis dangomis;
Automobilių vidaus ir išorės plovimas;
Automobilių sausas salono valymas;

Reikalavimai darbuotojui

Būtina patirtis analogiškoje srityje;
Noras tobulėti ir išmokti daugiau;
Atsakingumas;
Pareigingumas;
Motyvacija užsidirbti daugiau;

Mes jums siūlome:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Nemokami užkandžiai

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Galimybę lanksčiai derinti darbo valandas esant reikalui;
Asmeninį tobulėjimą ir augimą didelėje, žinomoje įmonėje;
Galimybę pavairuoti naujausius, prabangiausius sportinius automobilius;
Nemokamą asmeninio automobilio priežiūrą – išorės bei vidaus valymą;
Profesionalias darbo priemones, kokybiškus drabužius;
Darbą arčiau namų ar mokymo įstaigos;
Glaudžiai bendradarbiaujantį kolektyvą;
Apmokymus, suteikiančius galimybę tapti geriausiu automobilių švaros ekspertu.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokamas bazinis atlyginimas ir priedai, priklausantys nuo rezultatų.

Esame kokybės lyderiai švaros srityje. Užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas – svarbiausias ŠVAROS BROLIŲ tikslas nuo pirmos kompanijos gyvavimo dienos.

Šiuo metu UAB „Švaros broliai“ priklauso įmonių grupei „PRO BRO Group“.