Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Drenas“
More about company »

Autošaltkalvis (automechanikas)

Vilnius - UAB „Drenas“

Darbo pobūdis

Vilniuje, naujamiestyje reikalingas autošaltkalvis (automechanikas) lengvųjų automobilių ir mikroautobusų remontui.

Reikalavimai

Reikalavimai:
  • BE ŽALINGŲ ĮPROČIŲ
  • Patirtis būtina
  • Kruopštumas, atsakingumas, gebėjimas ne tik konstatuoti problemą, bet ir pasiūlyti jos sprendimą
  • Noras bei gebėjimas dirbti ir mokytis, gilinti žinias savo darbo srityje.

Mes jums siūlome

Visa nauja įranga, draugiškas kolektyvas. Konkurencingas atlyginimas, priklausantis nuo darbo rezultatų.

V.A. Garažas_Autoservisas pristato savo teikiamas paslaugas :
  • Automobilių remontas.
  • Lengvųjų ir mikroautobusų tech. aptarnavimas.
  • Visų skysčių keitimas.
  • Variklių keitimas.
  • Pakabos dalių keitimas, bei remontas.
  • Kompiuterinė diagnostika.
  • Automobilio paėmimas iš kliento, sutvarkyto automobilio grąžinimas klientui į jam patogią vietą.
  • Informacijos suteikimas, konsultacijos įvairiais klausimais, susijusios su šia sritimi.
  • Automobilio paruošimas tech. apžiūrai.
  • Suvirinimo darbai
Informacija apie UAB „Drenas“
1
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Albina Nikitionok