ECOSERVICE grupė

Autošaltkalvis (automobilių remonto dirbtuvėse) Vilniuje

Nuo 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Šalčininkai, Vievis - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Sunkiasvorio krovininio transporto remontas ir techninis aptarnavimas.

Darbo grafikas – slankusis, 3 darbo dienos / 3 poilsio dienos, pamainos trukmė 12 val.
Darbo vieta – Minsko pl. 26A, Vilnius

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis sunkiasvorio krovininio transporto remonto srityje-privalumas. Neturinčius darbo patirties - apmokysime.

Darbo užmokestį - 900 Eur "į rankas" + priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.
Stiprią ir draugišką komandą.
Darbuotojus aprūpiname darbo drabužiais.

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti tel. Nr. , Ramūnas, arba siųsti gyvenimo aprašymą el. paštu.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas:

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €