Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
BIOVELA GROUP
More about company »

Autošaltkalvis - dažytojas

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Utena, Anykščiai, Zarasai - BIOVELA GROUP

Darbo pobūdis

  • Eksploatuojamų automobilių ir metalinių konstrukcijų dažymas.
  • Įvairūs šaltkalvio ir suvirinimo darbai.
  • Kiti automobilių remonto ir paruošimo darbai

Reikalavimai

  • Patirtis identiškoje pozicijoje – privalumas.
  • Sunkvežimių ir lengvųjų automobilių remonto patirtis.
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (C ir CE kategorijos būtų privalumas).
  • Be žalingų įpročių.

Mes jums siūlome

  • Patirtį sėkmingai veikiančioje įmonėje.
  • Profesionalią vadovų ir kolegų komandą.
  • Patrauklų atlygio, papildomo motyvavimo ir naudų paketą.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

BIOVELA GROUP –
LYDERYSTĖ
KOKYBĖ
NAUJOVĖS IR MODERNUMAS

Dirbti ir tobulėti mūsų įmonių grupėje – nenutrūkstantis procesas.
Prisijunkite prie mūsų!
informacija apie BIOVELA GROUP
2327 €
Vid. atlyginimas bruto
(81% didesnis už LT vidurkį)
121
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1354 €
25% uždirba 1354-1846 €
25% uždirba 1846-2705 €
25% uždirba nuo 2705 €