Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
IĮ "Autura"
More about company »

Autošaltkalvis dyzelinių automobilių servise Vilniuje

Iki 2000 Eur
Vilnius - IĮ "Autura"

Darbo pobūdis

Dyzelinių automobilių variklių diagnostika, kuro sistemos gedimų paieška ir remontas.

Reikalavimai

Automechanikos, techninės srities išsilavinimas arba patirtis remontuojant automobilius būtų didelis privalumas,
Gebėjimas prisiimti atliktuose darbuose atsakomybę,

Mes jums siūlome

  • atsakingą ir įdomų darbą, augančioje ir nuolat savo veiklą plečiančioje įmonėje,
  • profesinio tobulėjimo galimybes;
  • geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas;
  • Jūsų kompetenciją atitinkantį atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo komandinio ir asmeninio darbo rezultato.

Atlyginimas

Iki 2000 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
IĮ "Autura"

IĮ "Autura"

Įmonė "Autura" įkurta 1996 metais. Nuo veiklos pradžios specializuojamės tiekdami aukštos kokybės dyzelinių automobilių kuro sistemos detales bei dyzelinių automobilių remonto paslaugas. Esame autorizuoti BOSCH Diesel Service (BDS) ir SIEMENS-VDO (DRS) dyzelinių kuro sistemų remonto specialistai.