ECOSERVICE grupė

Autošaltkalvis (-ė) (automobilių remonto dirbtuvėse) Klaipėdoje

900-1000 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Klaipėda - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Prisijunkite prie mūsų - ieškome autošaltkalvio (-ės)!
Darbo pobūdis:
sunkiasvorio krovininio transporto remontas ir techninis aptarnavimas.

Darbo grafikas – slankusis, aptariamas pokalbio metu.
Darbo vieta – Minijos g. 167, Klaipėda;

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis važiuoklių, oro sistemų remonte, supratimas apie hidrauliką, techninius aptarnavimus, tepimus, alyvos keitimą, automobilių registraciją ir pan.
Darbo patirtis sunkiasvorio krovininio transporto remonto srityje - privalumas.
Vairuotojo pažymėjimas C kategorija - privalumas.
Neturinčius darbo patirties - apmokysime.
Priimame ir studentus!

Darbo užmokestį - nuo 900 Eur iki 1000 Eur "į rankas" + priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Stiprią ir draugišką komandą.
Suteikiama žieminė darbo apranga ir kitos darbui reikalingos priemonės;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7.

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti tel. nr. , Renatas, arba siųsti gyvenimo aprašymą el. paštu.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas:

Atlyginimas

900-1000 €/mėn. į rankas

Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €