Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
More about company »

AUTOŠALTKALVIS (-Ė)

Kaunas - UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"

DARBO POBŪDIS:

  • Krovininių automobilių apžiūra, gedimų nustatymas (identifikavimas) ir pašalinimas (remontas);
  • Reikiamos dokumentacijos pildymas.

REIKALAVIMAI DARBUOTOJUI:

  • Šaltkalvio darbo patirtis;
  • Krovininio autotransporto techninės sandaros ir atskirų sistemų bei procesų išmanymas;
  • Atsakingumas, kruopštumas.

ĮMONĖ YRA PASIRENGUSI JUMS SUTEIKTI:

  • Geras darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB „Personalo sprendimai“ – sėkmingą ilgametę patirtį sukaupusi personalo valdymo specialistų komanda.
Mūsų klientė - UAB „Arkietė“ - viena didžiausių indų ir virtuvės reikmenų importuotoja, galinti pasiūlyti didžiausią indų asortimento pasirinkimą įvairiems poreikiams tiek įstaigų, ofisų, HoReCa sektoriaus bei individualiems klientams. Lietuvos rinkoje įmonė sėkmingai plėtoja savo veiklą jau daugiau nei 25 metus, o prekes importuoja iš viso pasaulio tiekėjų. Šiuo metu įmonė plečiasi ir ieško pardavimų vadybininko (-ės) Vilniaus regione.