Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Autokurtas"
More about company »

Autošaltkalvis - elektrikas

Nuo 1300 Eur
Vilnius - UAB "Autokurtas"

Darbo pobūdis

UAB “Autokurtas”, Vilniaus padalinys didina kolektyvą ir ieško autošaltkalvių, autošaltkalvių-elektrikų.

Darbo funkcijos:
Sunkiasvorių krovininių automobilių techninė priežiūra ir remontas;
Sunkvežimių gedimų diagnostika bei jų remontas;
Elektros sistemų remontas;
Autonominių šildytuvų remontas.

Reikalavimai

Automobilio techninės sandaros ir atskirų sistemų išmanymas;
Būtina darbo patirtis remontuojant krovininį transportą;
Motyvacija domėtis ir gilintis į technikos naujoves.

Privalumai:
Darbo patirtis remontuojant Mercedes Benz automobilius ir jų elektroninę įrangą;
Darbo patirtis remontuojant autonominius šildytuvus;
Kompiuterinės diagnostikos įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Aukštos kvalifikacijos secialistams "Europietišką" atlyginimą.
Nuolaidų sistemą įmonės darbuotojams.
Įvairias motyvacines priemones;
Kvalifikacijos kėlimo galimybes (Webasto, Wabco, DAS ir kt.).
Karjeros galimybė (priėmėjo, meistro, vadybininko pozicijos).
Darbas slenkančiu grafiku (keturios darbo dienos, keturios išeiginės).
Visas socialines garantijas.

Darbo vieta: Jankiškių g. 41, Vilnius.

Kita informacija:
Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik į kitą atrankos etapą patekusius kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 1300 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB Autokurtas- teikia transporto priemonių bei jų įrangos remonto, detalių pardavimo, aptarnavimo (ir garantinio) paslaugas klientams, eksploatuojantiems:
  • Mercedes Benz automobilius (visų rūšių);
  • DAF ir kt. sunkvežimius;
  • Autonominius šildytuvus (Webasto, Eberspächer ).
Informacija apie UAB "Autokurtas"
1462 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
142
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vytautas Garbenis