Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Vičiūnų“ įmonių grupė
More about company »

Autošaltkalvis - mechanikas

Vilnius - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome atsakingo autošaltkalvio, turinčio analogiško darbo patirties.

Reikalavimai

Techninis išsilavinimas;
Autošaltkalvio darbo patirtis;
Automobilio, jo įrengimų ir mechanizmų remonto ir priežiūros reikalavimų išmanymas;
Darbo patirtis: nuo 2 metų;
Anglų kalbos žinios ir darbas oficialiame servise būtų privalumas;
Noras dirbti bei tobulėti profesinėje srityje.

Mes jums siūlome

Darbo priemonių užtikrinimą;
Suteikiame profesinio tobulėjimo galimybes (mokymai, kursai).

UAB "Autovici" - oficialus Peugeot atstovas Vilniaus regione, plečia savo veiklą ir šiuo metu siūlo darbą: