Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vilniaus dagris“

AUTOŠALTKALVIS VILNIUJE: J.KUBILIAUS 23 arba VARNĖS 2

800-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Vilniaus dagris“

Darbo pobūdis

Automobilių einamasis remontas (važiuoklės, variklio remontas, kompiuterinė diagnostika, padangų montavimas).

Jei trūksta patirties: susipažinsime ir išmokysime remontuoti, rasti gedimus, atlikti eksploatacinius aptarnavimus.

Reikalavimai

Atsakingumas, kruopštumas ir savarankiškumas, darbštumas.
Tvarkos darbo vietoje palaikymas.
Sugebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Geromis darbo sąlygomis
Draugiška aplinka
Suteiksime galimybę dirbti ir užsidirbti
Konkurencingu ir laiku mokamu atlyginimą
Pagal galimybę lanksčiu grafiką
Kitais individualiais susitarimais dėl darbo sąlygų

Darbo vieta: Pilaitėje Varnės 2 arba Žirmūnuose Kubiliaus 23.

Užtikrinsime Jūsų asmens duomenų konfidencialumą. Kviesime susitikti nelaukdami skelbimo termino pabaigos.

Atlyginimas

800-1800 €/mėn. į rankas
pagal atliktų darbų apimtis

Mūsų verslo pobūdis mažmeninė ir didmeninė prekyba ir prekyba autoreikmenimis: padangomis, tepalais, filtrais ir kt..
informacija apie UAB „Vilniaus dagris“
774 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2017 m.